Maksātnespēja


LEGALIA, juridiskais birojs


JURIDISKAIS BIROJS LEGALIA

Juridiskais birojs LEGALIA dibināts 2014.gada nogalē. Šķietami nesen, taču tas apvieno juristus un grāmatvežus ar pieredzi, kas mērāma 20 gadu garumā. Mūsu galvenā vērtība ir ikviens klients, kurš vēršas pie mums pēc palīdzības kādas problēmas atrisināšanai vai vienkāršu un ikdienišķu jautājumu atrisināšanai. Mēs aicinām uz sadarbību ikvienu, kuram rūp godīga attieksme pret sevi, saviem klientiem, sadarbības partneriem un sabiedrību kopumā.


 


JURIDISKIE PAKALPOJUMI 

 

MAKSĀTNESPĒJAS PROCESS

Savu klientu uzdevumā veicam fiziskās personas maksātnespējas procesa pieteikuma sagatavošanu, kā arī visu nepieciešamo dokumentu pieprasīšanu, apkopošanu, pievienošanu pieteikumam un iesniegšanu tiesā.

UZŅĒMUMU REĢISTRĀCIJA

Pēc nepieciešamības sagatavojam individuālo komersantu, akciju sabiedrību, sabiedrību ar ierobežotu atbildību dibināšanas, biedrību un nodibinājumu grozījumu un likvidācijas dokumentus iesniegšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā.

ĀRZEMNIEKU NODARBINĀŠANA

Birojs sniedz konsultācijas un juridiskos pakalpojumus  vīzu, uzturēšanās un darba atļauju noformēšanā uzņēmumu ārvalstu darbiniekiem un amatpersonām.

 

GRĀMATVEDĪBAS PAKALPOJUMI

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus, tai skaitā, bet ne tikai, grāmatvedības un nodokļu konsultācijas, pilnu grāmatvedības apkalpošanu, kā arī atsevišķus grāmatvedības pakalpojumus. Nodrošinām augstu kvalitāti un savu klientu konfidencialitāti.          CITI PAKALPOJUMI               


PIEŅEMŠANAS LAIKI

PIRMDIENA: 9.30 - 17.30

OTRDIENA: 9.30 - 17.30

TREŠDIENA: 9.30 - 17.30

CETURTDIENA: 9.30 - 17.30

PIEKTDIENA: 9.30 - 17.30

SESTDIENA: VIENOJOTIES

SVĒTDIENA: BRĪVS


Pirms plānotās vizītes, lūdzam saskaņot tikšanās laiku!


 . Jurists