Maksātnespēja


JURIDISKAIS BIROJS LEGALIA


LEGALIA, juridiskais birojs

Mūsu laiks ir dinamisks. Tas prasa no mums būt izlēmīgiem, būt ātriem un atrasties vairākās vietās vienlaicīgi. Mēs, ja gribam visu kontrolēt un visur paspēt laikā, mēģinām darīt visu pašu spēkiem. Neatkarīgi no tā vai tas mums patīk un padodas, vai arī mēs to darām, jo tas ir jādara pienākuma pēc. Bieži vien to, ko mēs darām pienākuma pēc, mēs darām ar nepatiku un mums tas nepadodas tik labi, ja tas mums patiktu un to mēs darītu ar prieku. Mēs tērējam savu laiku lietās un procesos, kas mums nepatīk.

Mēs savu aicinājumu un misiju saskatām tajā, ka vēlamies sniegt savu atbalstu cilvēkiem, kuri nevēlas tērēt savu laiku iedziļinoties lietās, kuras tos interesē vismazāk , tā vietā izvēloties darīt to, kas viņiem labāk padodas un patīk. Kādam grāmatvedība šķiet "sausa" un garlaicīga, citam jurisprudence grūta un nesaprotama. Un katram no viņiem būs daļa savas taisnības. Taču bez šīm nozarēm iztikt nevar un tās ir nepieciešamas. Tās mums palīdz attiecībās ar valsti, biznesa partneriem un vienkārši citam ar citu ikdienišķās situācijās un atgadījumos.

Mēs, LEGALIA, esam šo abu nozaru speciālisti - juristi un grāmatveži, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Darām mēs to jau gandrīz kā 20 gadus. Tā ir liela pieredze, kas gūta pārstāvot klientu intereses valsts un pašvaldību institūcijās, pārstāvot tos tiesās un šķīrējtiesās. Mēs esam līdzās ikdienā, lai darītu to, kas patīk mums, bet varbūt ne tik ļoti jums. Sadarbība ar mums paver katram no mums darīt to, kas mums visvairāk padodas un patīk. Mēs esam tikai viena zvana attālumā, lai mums izveidotos dialogs un, iespējams, arī sadarbība.


MŪSU KLIENTI, 

SADARBĪBAS PARTNERI

Mūsu klientu un sadarbības partneru vidū ir būvniecības uzņēmumi, nekustamo īpašumu attīstītāji un apsaimniekotāji, tirgotāji un ražošanas uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu, radošās personības. Uz šo brīdi mūsu pastāvīgo klientu starpā ir vairāk kā 30 Latvijas uzņēmumi.


Jauno Jātnieku skola


Led spuldzes

Regor brokeris apdrošināšana


Jurists